Zofi fasády vize v dotační politice

Zateplení Obklady Fasády Izolace, to jsme my ZOFI fasády s.r.o. zofi-fasady-logo

V oblasti dotací pro zateplení domu v programu Nová zelená úsporám pracujeme od roku 2009. Naší snahou bylo vždy podávat kvalitní informace a snažit se zákazníkovi s vyřízením dotace na zateplení domu pomoci až do proplacení peněz na jeho účet. Neděláme poloviční práci. Pokud nás zákazník o pomoc požádá a z dodaných podkladů vyplyne, že na čerpání dotace má zákonný nárok, a že splňuje všechny parametry, pak už je vyřízení dotace papírovou a komunikační záležitostí, kterou je třeba správně připravit, podat a následně doložit všechny požadované dokumenty ve stanovených lhůtách.

Jmenuji se Roman Studený, od 6let se pohybuji na stavbách. Ano, jsem celý svůj dosavadní život stavař. Má práce mne baví a pochopil jsme, že dobře odvedená práce se nikdy nezapomíná a hlavně přetrvává a slouží.

I já svou prací sloužím všem našim zákazníkům a rád posloužím i Vám.

Od roku 2003 podnikám jako fyzická a právnická osoba a dobře vím co znamená spokojený a nespokojený zákazník.

Jsem přesvědčen, že nic mezi tím a nebo jiného ve vztahu dodavatel vs zákazník neexistuje.

Proto jsem se sám sobě zavázal a mám vizi profesionální firmy poskytující kvalitní služby, informace, materiály a práci v oblasti zateplování fasád rodinných a bytových staveb.

Každý den se svou prací snažím společně se svými spolupracovníky tuto vizi naplnit, posouvat ji dopředu a jediným důkazem je nám naše odvedená práce a reference zákazníků.

Nejsme super hrdinové a neomylní, bezchybní lidé, ale pokud chybu uděláme, hned ji napravíme a snažíme se z ní poučit, případně vyvodit osobní odpovědnost (za vzniklou škodu).

Tuto práci od roku 2009 provádíme se 100% úspěšností vyplacených dotačních prostředků na účet zákazníka.

Děkuji za návštěvu mých stránek, věřím, že obsah na nich zveřejněný Vám pomohl.

Roman Studený, majitel ZOFI fasády s.r.o.
www.romanstudeny.cz , www.zateplenisdotaci.cz